Serdecznie zapraszamy na szkolenia TUS.

Na dole strony znajdziesz terminy wszystkich szkoleń :)

TUS - początkujący

Szkolenie jest przeznaczone dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z Treningiem Umiejętności Społecznych w podejściu opracowanym przez Arnolda Goldsteina.
Dowiedz się więcej
Najlepsze szkolenie na jakim byłam!! Szkolenie bardzo praktyczne. Wyszłam ze szkolenia zaopatrzona w wiedzę, materiały i cenne wskazówki. Serdecznie polecam 🙂
Agnieszka Bałuka

TUS - zaawansowani

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które mają podstawową wiedzę z zakresu TUS. Omawiane tematy związane są z generalizacją i ewaluacją zajęć TUS oraz myśleniem wizualnym i zabawami wykorzystywanymi podczas zajęć.
Dowiedz się więcej

Trudne zachowania

Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla specjalistów jak i rodziców. Na szkoleniu zrozumiesz przyczyny trudnych zachowań oraz ich funkcje. Dowiesz się jak pomóc dziecku w ich redukcji oraz poznasz strategie radzenia sobie w trudnych sytuacjach.
Dowiedz się więcej

Co o szkoleniach mówią ich uczestnicy

Szkolenie na najwyższym poziomie. Panie są bardzo dobrze przygotowane pod każdym względem. Było to najlepsze szkolenie w jakim brałam udział. GORĄCO POLECAM.
Barbara Szczodrak
Dla tych, którzy się jeszcze wahają... Szkolenie świetnie przygotowane pod względem teoretycznym i praktycznym. Panie prowadzące chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Miło i owocnie spędzony czas oraz dobrze zainwestowane pieniądze 😊POLECAM👍👍👍
Sylwia Parólska
Polecam całym sercem szkolenie TUS 🥰 Świetna organizacja prowadzących, miła atmosfera, wiele przydatnych pomocy i materiałów, a co najważniejsze dużo praktycznych metod i zagadnień. Z pewnością tu wrócę...☺️
Angelika Wacławek

Lista wszystkich szkoleń

Szkolenie TUS – początkujący 03-04.02.2024

Termin: 03.02.2024
Miejsce: Internet, platforma ZOOM
Zapisz się

Szkolenie TUS – początkujący 02-03.03.2024

Termin: 02.03.2024
Miejsce: Warszawa, Uniwersytet SWPS
Zapisz się

Szkolenie TUS – zaawansowani 16-17.03.2024

Termin: 16.03.2024
Miejsce: Warszawa, SWPS
Zapisz się

Szkolenie TUS – początkujący 13-14.04.2024 Trójmiasto

Termin: 13.04.2024
Miejsce: Sopot, Uniwersytet SWPS
Zapisz się

Szkolenie TUS – początkujący 18-19.05.2024

Termin: 18.05.2024
Miejsce: Warszawa, Uniwersytet SWPS
Zapisz się

Szkolenie TUS – początkujący 15-16.06.2024 Poznań

Termin: 15.06.2024
Miejsce: Poznań, Uniwersytet SWPS
Zapisz się

Zagłosuj na swoje miasto!

Chcesz wziąć udział w naszym szkoleniu, a na liście nie ma Twojego miasta? Weź udział w głosowaniu i daj nam znać, że powiniśmy przyjechać ze szkoleniem do Ciebie.

Miasta, które najczęściej odwiedzamy to: Warszawa, Gdańsk, Kraków i Wrocław.

Miasta, w których rozważamy organizację szkoleń to: Białystok, Bydgoszcz, Cieszyn, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Kielce, Koszalin, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin.

zagłosuj w ankiecie

Zapisz się do newslettera!

Jeśli chcesz otrzymywać infromacje o nowościach związanych z TUSem oraz darmowe materiały od nas, wypełnij ten formularz.
Moje konto
Koszyk