Prowadzimy kursy i szkolenia z zakresu Treningu Umiejętności społecznych oraz innych zagadnień przydatnych w pracy nauczycieli i terapeutów pracujących w grupach integracyjnych w przedszkolu oraz w szkole, psychologów i pedagogów specjalnych.
Dowiedz się więcej
Najlepsze szkolenie na jakim byłam!! Szkolenie bardzo praktyczne. Wyszłam ze szkolenia zaopatrzona w wiedzę, materiały i cenne wskazówki. Serdecznie polecam 🙂
Agnieszka Bałuka
Oferujemy pomoce ułatwiające prowadzenie zajęć zajęć indywidualnych, oraz grupowych z zakresu rozwoju kompetencji społeczno-emocjonalnych. W ich skład wchodzą m. in. scenariusze, ćwiczenia do utrwalania wiedzy oraz zadania do wykonywania w domu.
Dowiedz się więcej
Oferujemy teczki z gotowymi scenariuszami zajęć, krokami umiejętności oraz pracami domowymi. Gotowe pomoce ułatwiają rozpoczęcie zajęć TUS i będą pomocne w pracy nauczycieli i terapeutów pracujących w grupach integracyjnych w przedszkolu oraz szkole.
Dowiedz się więcej
Oferujemy filmy modelowe pomocne w prowadzeniu zajęć grupowych oraz indywidualnych Treningu Umiejętności Społecznych. Filmy modelują prawidłowe zachowanie dziecka, podpowiadając mu co zrobić by poradzić sobie w trudnych sytuacjach.
Dowiedz się więcej
Moje konto
Koszyk