MENU

KURS RYSOWANIA KROKÓW UMIEJĘTNOŚCI Z WYKORZYSTANIEM MYŚLENIA WIZULANEGO

TERMIN:
10.11.2018 r. godz. 9.00-17.00

KOSZT:
300 zł

MIEJSCE:
Centrum Konferencyjne
Uniwersytetu SWPS
Ul. Chodakowska 19/31
03-815 Warszawa
Sala S009

 

Zdobądź umiejętność, która pomoże Ci lepiej przekazywać ważne informacje, w taki sposób, aby dziecko dobrze zrozumiało i zapamiętało na dłużej.

Dzięki słowom popartym rysunkiem łatwiej wytłumaczysz dziecku złożone sytuacje społeczne i zawiłości ludzkiego postępowania, a dziecko łatwiej zapamięta plan dnia, i kolejne czynności złożonej umiejętności społecznej.
Jeśli dziecko myśli obrazami, Ty naucz się rysować, aby móc wykorzystywać prosty, szybki rysunek do komunikacji z nim

Nie umiesz rysować? Ostatni raz trzymałeś mazak w ręku lata temu?
Przyjdź i poznaj techniki prostego rysowania, dzięki którym każdy z nas może zdobyć tą umiejętność.

Na warsztacie:

Zdobędziesz nowa umiejętność, praktyczną i przydatna w tworzeniu zajęć TUS.

Zaczniesz rysować i tworzyć własne karty pracy, kroki umiejętności i prace domowe.

Dowiesz się co to jest myślenie wizualne i sketchnoting oraz jak wspomagają przekaz, koncentrację oraz ilość zapamiętywanych informacji.

Poznasz techniki szybkiego i prostego rysowania.

Będziemy rysować m.in. ludziki, emocje, ruch, nagłówki, ikony i wiele innych rzeczy.

Stworzymy wspólnie Twój indywidualny bank ikon.

Nauczysz się wykorzystywać kolory i cienie aby wspomagały przekaz.

Poznasz schematy i szablony, które z łatwością zastosujesz w swojej codziennej pracy i nauce.

✏ otrzymasz certyfikat
✏ kolorowy podręcznik

ZAPEWNIAMY WSZYSTKIE POTRZEBNE DO PRACY NARZĘDZIA I PAPIER

- Ty zabierz dobry humor

Dla kogo:

  • • Szkolenie przeznaczone jest dla osób pragnących poszerzyć swój warsztat umiejętności o proste rysunki które mogą być pomocne w pracy z dziećmi i nie tylko.
  • • Dla trenerów umiejętności społecznych którzy chcą wzbogacić swój warsztat o umiejętność prostego rysownia materiałów potrzebnych na zajęcia.
  • • Dla wszystkich tych którzy chcą zapoznać się z myśleniem wizualnym i sprawdzić jak pomocne może być w tworzeniu rysunków.

Prowadzące:

Elżbieta Curyło
Uczy tworzyć magiczne notatki i nietuzinkowe flipcharty.
Wizualizuje informacje i dane.
Jest autorką dwóch ebooków związanych z myśleniem wizualnym:
- "Zeszyt Ćwiczeń - 120 rysunków KROK po KROKU"
- "Ikonkowe Inspiracje - bank ikon"

Trener rozwoju osobistego, Myślenia Wizualnego, Reiss Motivation Profile Master, Facylitator, Coach - posiada kilkunastoletnie doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu szkoleń, warsztatów oraz procesów rozwojowych i coachingowych.
Absolwentka PSTG na SWPS, Studiów Podyplomowych Trener Umiejętności Poznawczych na wydziale psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, certyfikowanym Coachem Corporate Coach U Poland oraz Coach Wise Coaching Essentials oraz CoachWise Coaching Equipped

Myślenie Wizualne wykorzystuję na warsztatach, szkoleniach, spotkaniach i prezentacjach biznesowych ale także w zabawie i rozwoju 7 letniego synka (o tym również opowie)
Prowadzi na Facebook'u fanpage "Siła myślenia wizualnego"
gdzie na co dzień dzieli się swoją wiedzą i pomysłami związanymi z motywacją wewnętrzną człowieka i myśleniem wizualnym .

Magdalena Godlewska

Psycholog, terapeuta i mediator. Uwielbia pracę z dziećmi i czerpie olbrzymią satysfakcję, widząc postępy swoich podopiecznych.

Swoje doświadczenie zdobyła dzięki wieloletniej pracy z najmłodszymi pacjentami przeprowadzając kompleksowe diagnozy psychologiczne, terapie indywidualne oraz konsultacje wychowawcze. Prowadzi terapie dzieci z wyzwaniami rozwojowymi oraz wspiera rodziny w trudnej sytuacji. Duży nacisk kładzie na rozwiązania systemowe - angażujące cała rodzinę.

Prowadzi liczne szkolenia i warsztaty umiejętności społecznych i wychowawczych oraz publikuję artykuły o tematyce psychologicznej.

Obecnie pracuje prowadząc zajęcia Treningu Umiejętności Społecznych i prowadzi szkolenia w tym zakresie. Myślenie wizualne stanowi nieocenioną inspirację z  której korzysta na co dzień tworząc pomoce do swoich zajęć.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy:

1. Kliknąć przycisk 'Zapisz się' poniżej i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

2. Wpłacić zaliczkę w wysokości 100zł na rachunek bankowy Organizatora Pracownia TUS Magdalena Godlewska, ul. Marsylska 3 m 57, 02-763 Warszawa, prowadzony przez Nest Bank  nr konta 20 1870 1045 2078 1036 4640 0001 z dopiskiem „Szkolenie rysunek data + imię i nazwisko uczestnika”
3. Wpłacenie zaliczki jest równoznaczne z wpisaniem uczestnika na listę. O uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność wpłat. Liczba miejsc jest ograniczona.

W przypadku rezygnacji ze szkolenia należy poinformować o tym mailowo najpóźniej 14 dni przed planowanym terminem szkolenia.

Brak pisemnej rezygnacji ze szkolenia najpóźniej 14 dni przed szkoleniem i nieobecność osoby na szkoleniu zwalnia organizatora z obowiązku zwrotu opłaty za szkolenie.

Organizator szkolenia zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia z przyczyn niezależnych od organizatora. W takim wypadku następuje zwrot wpłat uczestnikom.

Na 14 dni przed planowanym terminem szkolenia należy dokonać całkowitej opłaty za dane szkolenie.

Na 7 dni przed planowanym terminem szkolenia uczestnik zostanie poinformowany drogą mailową o szczegółach szkolenia.

Oto nasze nowe logo :) zmieniamy się i szykujemy dla Was różne niespodzianki. Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach związanych z TUSem oraz prezenty od nas, wypełnij ten formularz:

Zanim będziemy mogli przesyłać Ci informacje o nowościach, darmowe materiały, zniżki na nasze usługi itp musisz potwierdzić adres email. To proste. Otwórz maila, którego właśnie do Ciebie wysłaliśmy i kliknij na link, żeby potwierdzić subskrypcję. Jeśli korzystasz z Gmaila sprawdź zakładkę: "Oferty". Jeśli mail od nas jeszcze nie dotarł, daj mu kilka minut. Powinien pojawić się w Twojej skrzynce odbiorczej już niedługo :)